نظر به افزایش سایتها وکاربران فضای مجازی با توجه به اینکه ما در چندین سال تلاش و تجربیات از قوانین و مقررات پیروی نمودیم لذا برای استفاده کاربران از این سایت نیز میبایست یکسری قوانین عمومی و خصوصی در استفاده از این بستر بکار گرفته شود که هم به نفع کاربران و هم موجب امنیت بیشتر و عدم سو استفاده های احتمالی در فضای مجازی میگردد.

-سایت هایپرپیک بر طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت مینماید و اشخاصی که به هر نحو این قوانین را نقض کنند غیرفعال یا حذف و در صورت لزوم طبق قوانین جرایم رایانه ای پیگیری جدی و در صورت لزوم در محاکم قضایی پیگیری میگردند.

-هایپرپیک در حفظ مشخصات مخفی کاربران و امانتداری خود را ملزم به رعایت میداند.

-با احتمال به خرید یا فروش محصول یا خدمات در سایت لطفا در هنگام معامله و حتی در هنگام رد و بدل کالای فیزیکی یا مجازی و مبالغ از معتبر بودن خریدار یا فروشنده اطمینان کامل حاصل بفرمایید.

-مسئولیت خرید یا فروش به عهده خریدار و فروشنده میباشد و سایت میتواند در فعال و حذف کردن کاربران اقدام نماید و در صورت لزوم با محاکم قضایی همکاری لازم را انجام دهد.

-هایپرپیک میتواند در هر زمان بخواهد پنل,مطالب,عناوین,رسانه و… که از لحاظ شرعی و قانونی و عرف و یا به تشخیص مدیران مناسب نباشد را غیرفعال و حذف نماید.

-کاربران و استفاده کنندگان ار سایت که در صدد برهم زدن و ایجاد اختلال ,هک و یا هرگونه سو استفاده و تخریب باشند طبق قوانین جرایم رایانه ای پیگیری میشوند.

-استفاده از تصاویر غیر اخلاقی و نامناسب در مطالب یا لوگو ممنوع است و باعث حذف کاربر بصورت یکطرفه از طرف مدیریت سایت میشود.

-مطالب حاوی تخریب ,هتک حرمت، فحاشی ، توهین و افترا در صورت مشاهده حذف میگردد. .

-قرار دادن فیلم و موسیقی غیرمجاز و یا لینک دادن به آنها ممنوع است .

-لینک به سایت های نامناسب و فیلتر شده ممنوع است .

-جهت حفظ مالکیت معنوی منبع محتوا و مطالبی که از جای دیگری نقل قول شده اند ، میبایست ذکر شود .

-صرف فعالیت بصورت تبلیغات در سایت ممنوع است .

-کاربران مجاز به قرار دادن مطالبی که حقوق مولف (Copy Right) را نقض کند نیستند و مسئولیت احتمالی بر عهده کاربر خواهد بود .

-قرار دادن کدهای popup و تبلیغات سایت های غیر مجاز درآمد از اینترنت ممنوع می باشد .

-نام نویسی ملزم به رعایت وپذیرفتن قوانین میباشدودر غیر اینصورت در موارد تخلف طبق قوانین جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران پیگیری میگردد.

-کاربران در صورت مشاهده مغایرتهای قانونی و شرعی مراتب را ابتدا به مدیریت سایت اطلاع رسانی نمایند.

– در صورت لزوم امکان اصلاح یا اضافه شدن بند جدیدی به قوانین وجود دارد .

-تمامی کاربران ملزم به رعایت قوانین از جمله رعایت قوانین مرتبط با فضای مجازی و سایبری و همچنین قوانین تجارت الکترونیک و همچنین عرف اجتماعی و قوانین عمومی در نوشتارها و عکسها و درج نظر و مطالب میباشند.

-هرگونه کپی برداری و سواستفاده از عنوان و مطالب سایت غیرمجاز بوده و درصورت مشاهده و اعلام پیگیری میگردد.

-عضویت اشخاص در سایت بمنزله پذیرفتن قوانین ومقررات میباشد.

تمامی قوانین برای ایجاد بستری امن وضع گردیده است.

خواهشمندیم با ارائه نظرات و پیشنهادات ما را یاری فرمایید.

با آرزوی موفقیت